Nasi chirurdzy znowu górą

Dziś przedstawiamy Wam historię Pana Sławomira, który trafił pod skrzydła dr Michała Gamrata.
Sprawa mogłoby się wydawać z początku błaha, jednak jak się po badaniach okazało, bardzo poważna..
Pan Sławomir miał wielkie szczęście, bo nowotwór odbytnicy objawił się tylko lekkim krwawieniem z odbytu, na co w odpowiednim czasie zareagował.
W naszym szpitalu ze skutkiem POZYTYWNYM dokonano przedniej niskiej resekcji odbytnicy i to bez skazywania pacjenta na stomię.
WIELKIE BRAWA DLA CAŁEGO ZESPOŁU!
Zapraszamy serdecznie do wysłuchania Pana Sławomira, który dzięki Swojej uprzejmości przedstawi Państwu Swoją historię, a warto posłuchać, bo czasami błahy problem, może okazać się poważnym i trzeba wtedy wiedzieć jak się z nim uporać.
Dziś znamy już wynik histopatologiczny pobranego wycinka i wskazuje on na doszczętne wycięcie guza odbytnicy!
KOLEJNY URATOWANY PACJENT- UDAŁO SIĘ!