Atrakcyjne pakiety badań na Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzn

Kolejny rok organizujemy w naszym szpitalu akcję profilaktyczną oferując tanie pakiety badań dla KOBIET I MĘŻCZYZN.

W tym roku DZIEŃ KOBIET nie będzie tylko jednym dniem, będzie TYGODNIEM, aby Każda Kobieta miała chwilę na decyzję i dogodny termin, aby móc się przebadać.

Akcję zaczynamy już od środy 6.03 i potrwa ona do czwartku 14.03.

Nie zapominamy również o DNIU MĘŻCZYZN, więc i dla Nich przygotowaliśmy coś specjalnego.

W ubiegłym roku nasze pakiety na Dzień Kobiet cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, w tym roku sami już do nas dzwonicie, czy będziemy organizować znowu taką akcję i OCZYWIŚCIE organizujemy, powiemy więcej: wiemy, że nasza akcja profilaktyczna uratowała już nie jedno życie, tak więc profilaktyka jest bardzo ważna i dołożymy wszelkich starań, aby ją poszerzać.

W tym roku Wszystkim Paniom i Panom dajemy jeszcze więcej tańszych badań! W naszym laboratorium szpitalnym wszystkie Panie mogą wykonać badania profilaktyczne wybierając jeden ze specjalnie przygotowanych na te dni pakietów!

PAKIETY DLA KOBIET:

1. W pierwszym pakiecie macie możliwość sprawdzenia podstawowych parametrów krwi, czyli ilości krwinek białych wraz z ich różnicowaniem, krwinek czerwonych, hemoglobiny, hematokrytu czy płytek krwi (morfologia),

– poziomu żelaza we krwi

– poziomu glukozy (cukru) we krwi

– poziomu wszystkich frakcji cholesterolu (Lipidogram)

– poziomu ALATu, przydatnego w diagnostyce ostrych i przewlekłych stanów zapalnych wątroby

– badanie poziomu kreatyniny przydatnej w diagnostyce prawidłowego funkcjonowania nerek i chorób przemiany materii

– występowania ewentualnych zaburzeń czynności tarczycy (hormon TSH)

– oraz markera nowotworowego raka jajnika (CA125)

2. Drugi pakiet oprócz morfologii, żelaza, TSH i CA125 oferuje dodatkowo:

– badanie poziomu witaminy D

3. Trzeci, rozszerzony pakiet oprócz morfologii, żelaza, TSH, CA125 i witaminy D oferuje:

– badanie markera nowotworowego raka piersi (CA15.3)

– badanie markera nowotworowego raka trzustki, dróg wątrobowo-żółciowych oraz jelita grubego i odbytnicy (CA19.9)

– badanie poziomu CEA, który towarzyszy złośliwym i łagodnym zmianom chorobowym przewodu pokarmowego i innych organów. Zmiany nienowotworowe wiążące się z podniesionym poziomem CEA dotyczą również chorób wątroby, stanów zapalnych przewodu pokarmowego, zakażeń, urazów, martwic niedokrwiennych, chorób  tkanki łącznej i upośledzenia funkcji nerek.

– markera nowotworów zarodkowych jader i jajników oraz raka wątrobowokomórkowego (AFP)

– badanie poziomu przeciwciał IgE, które jest wykorzystywane podczas diagnozowania alergii

PAKIETY DLA MĘŻCZYZN:

1. W pierwszym pakiecie macie możliwość sprawdzenia

– podstawowych parametrów krwi, czyli ilości krwinek białych wraz z ich różnicowaniem, krwinek czerwonych, hemoglobiny, hematokrytu czy płytek krwi (morfologia),

– poziomu żelaza we krwi

– poziomu glukozy (cukru) we krwi

– poziomu wszystkich frakcji cholesterolu (Lipidogram)

– występowania ewentualnych zaburzeń czynności tarczycy (hormon TSH)

– markera przerostu i raka prostaty (PSA)

2. Drugi pakiet oprócz morfologii, TSH, PSA oferuje dodatkowo:

– badanie poziomu CEA (wyjaśnione wyżej)

– badanie poziomu CA19.9 (wyjaśnione wyżej)

– badanie poziomu AFP (wyjaśnione wyżej)

– badanie poziomu witaminy D

3. Trzeci, rozszerzony pakiet oprócz wszystkich badań z pakietu 2 oferuje dodatkowo:

– badanie poziomu glukozy (cukru)

– badanie poziomu wszystkich frakcji cholesterolu (Lipidogram)

– badanie poziomu amylazy, przydatnej w diagnostyce i różnicowaniu chorób trzustki

– badanie poziomu kwasu moczowego przydatnego w diagnostyce dny moczanowej i monitorowaniu chorób rozrostowych

– badanie poziomu przeciwciał IgE jest wykorzystywane podczas diagnozowania alergii

Zapraszamy serdecznie!

Laboratorium czynne jest cała dobę, 7 dni w tygodniu.

Warto zrobić coś dla Siebie, coś dla zdrowia.