Podziękowania dla darczyńców

Dookoła szpitala powoli zaczyna się zielenić. Przed szpitalem pojawiły się donice z pięknymi ostrokrzewami oraz jałowcami płożącymi. W kolejnych posadzono cyprysiki groszkowe. Dodatkowo powstała rabata z wiśnią japońską i lawendą oraz pas tui szmaragd przy chodniku prowadzącym do głównego wejścia.

W holu głównym wisi świeżo odnowiona tablica pamiątkowa poświęcona patronowi naszego szpitala dr Romanowi Grzeszczakowi oraz pojawiło się troszkę zieleni.

To wszystko nie byłoby możliwe bez wsparcia dobrych ludzi, którzy zasponsorowali nam te piękne widoki:

• Dziękujemy Panu Tomaszowi Idzikowi Szkółka Drzew i Krzewów, Piotrowice za wszystkie posadzone drzewka, lawendę oraz tuje, które zdobią nasze wejście- są przepiękne!!!
  • Dziękujemy Pani Grażynie Borkowicz właścicielce Storczyk kwiaciarnia za piękne kwiaty zdobiące nasz hol główny
  • Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Panu Tomaszowi Konieczka TOMAR s.c. za kamień ozdobny, który wygląda rzeczywiście jak prawdziwa kora i zdobi podłoże pod wszystkimi nasadzeniami
  • Wyrażamy również wdzięczność Panu Robertowi Michałowi Czerniakowi, który sprawił, że tablica pamiątkowa dostała nowe życie i zdobi ścianę głównego holu w naszym szpitalu. Zdajemy sobie sprawę, że musiała to być ciężka praca, ale efekt jest zdumiewający!

Mamy nadzieję, że tymi „zmianami” udało nam się dodać kolorytu naszemu szpitalowi, ciesząc oko naszych pacjentów.

Jeszcze raz dziękujemy.