Uroczyste otwarcie nowej części szpitala

07.04.2022 roku, to data warta zapamiętania – to właśnie tego dnia nastąpiło oficjalne otwarcie nowopowstałej części szpitala. Choć cała inwestycja trwała trochę czasu i pochłonęła dużą ilość środków, to była potrzebna i mamy nadzieję, że Wszyscy przyszli pacjenci docenią lepsze warunki oraz jakość, którą cały czas chcemy dla Was polepszać.

Cała inwestycja nie byłaby możliwa bez pomocy Powiatu Słupeckiego, wszystkich Gmin naszego powiatu oraz miasta, które przekazały część swoich środków na rozbudowę, dlatego raz jeszcze pragniemy Wszystkim za tę pomoc podziękować!

Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym, że tylko to wszystko, co robimy dla innych, jest tym, co naprawdę warto robić”
Caroll Lewis

Symbolicznym wydarzeniem tego dnia, było również odsłonięcie tablicy dr Romana Grzeszczaka, inicjatora budowy szpitala oraz pierwszego dyrektora placówki.

W nowej części znajduje się Izba Przyjęć, Pracownia Diagnostyczna Endoskopii Układu Pokarmowego, Blok Operacyjny, Apteka Szpitalna, a od przyszłego tygodnia zacznie funkcjonować Oddział Ginekologiczno – Położniczy wraz z Porodówką oraz Oddział Neonatologiczny.

Zapraszamy na krótką fotorelację z tego dla nas ważnego wydarzenia.