Zuzanna Borucka, kolejna Mama opuszcza nasz szpital zadowolona

Jak już zapewne słyszeliście Pani Zuzanna to znana influenserka, która ma sporo, bo ponad MILION subskrybentów na Swoim kanale YouTube.
Jak się dowiedzieliśmy Pani Zuzanna trafiła do naszego szpitala wcale nie przez przypadek. Razem ze Swoim narzeczonym szukała odpowiedniego szpitala, gdzie podczas porodu będzie czuła się najbardziej komfortowo. Odwiedziła nasz oddział już wcześniej korzystając z możliwości indywidualnego umówienia się na wizytę z naszą Oddziałową i jak widać chyba Jej się spodobało.
Przy takim spotkaniu przyszłe mamy (oczywiście z przyszłymi tatusiami również) mogą zobaczyć jak wygląda sala porodowa, sprawdzić warunki sal po porodzie, oddział noworodkowy, gdzie będzie przez chwilkę przebywał noworodek oraz spytać o wszystko, co Je nurtuje.
Najważniejsze jest to, że nie wiedzieliśmy, że jest znaną postacią i że opowie o nas na Swoim kanale, a jednak miło słyszeć obiektywną i tak rzeczową ocenę pobytu na naszym oddziale!
BARDZO DZIĘKUJEMY ZA MIŁE, SZCZERE SŁOWA, BO ONE BARDZO BUDUJĄ!
GRATULACJE DLA PANI, życzymy dużo zdrowia dla Kazia!
A Wszystkim Pracownikom oddziału dziękujemy, że JESTEŚCIE i wykonujecie kawał dobrej roboty!