System „Oko na malucha”

Niezmiernie miło nam poinformować, że w naszym szpitalu funkcjonuje już system „Oko na malucha”, dzięki któremu świeżo upieczeni rodzice mogą pozostać w kontakcie ze swoimi nowonarodzonymi dziećmi pozostającymi w szpitalu.
Jak działa system?
Dzięki zainstalowanej kamerze z mikrofonem, noworodki pozostające w inkubatorze mogą słyszeć rodziców, a rodzice mogą widzieć swoje pociechy na telefonie, tablecie czy komputerze.
W programie może wziąć udział każdy rodzic, którego maluch znajduje się w szpitalu i to zupełnie BEZPŁATNIE!!!
Obraz z kamer można oglądać w aplikacji dostępnej na wszystkie platformy, zarówno na smartfonie jak i na komputerze: Android / iOS / Windows / MACOS
Więcej informacji jak skorzystać z systemu udzielą Państwu Panie pielęgniarki z Oddziału Noworodkowego.
Zdajemy sobie sprawę, że kontakt rodzica z noworodkiem jest bardzo ważny, dlatego cieszymy się, że dzięki współpracy z Fundacją Oko Na Malucha, rodzice otrzymają możliwość codziennego kontaktu ze swoimi dziećmi nawet, kiedy będzie to niemożliwe, ze względu na otrzymywaną terapię u dziecka.