Zmiany godzin funkcjonowania punktu pobrań wymazów w kierunku SAR-Cov-2 od 27 stycznia 2022r.

Z dniem 31 marca 2022r. punkt pobrań wymazów zawiesił działalność. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

W związku ze wzrostem zakażeń, a co za tym idzie wzrostem ilości wykonywanych testów PCR w kierunku obecności wirusa SARS-CoV-2 punkt wymazowy w Słupcy przy szpitalu wydłuża godziny pracy i od 27.01 czynny będzie CODZIENNIE (w weekendy również) w godzinach 8-12.
Jednocześnie informujemy, że KAŻDY pacjent, który zgłosi się do nas na badanie w tych godzinach i czeka w kolejce do pobrania zostanie obsłużony, nawet gdy będzie to już po godzinie 12!
W trakcie oczekiwania na badanie prosimy pacjentów o przygotowanie nadanego numeru zlecenia oraz Swoich danych osobowych: imienia i nazwiska oraz numeru PESEL.
Zwiększona liczba zleceń wiąże się niestety z kolejką do pobrania.
Nasi pracownicy robią wszystko, by skrócić czas oczekiwania na badanie dlatego bardzo prosimy o wyrozumiałość.