Witamy Państwa na nowej stronie internetowej

Szanowni Państwo!

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa w nowej odsłonie strony internetowej Szpitala w Słupcy.

Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszelkie niezbędne informacje – w tym celu dedykujemy Państwu całą stronę główną, która od teraz jest „Strefą Pacjenta” z informacjami o oddziałach, poradniach lub co zabrać ze sobą do szpitala.

Nasz szpital przechodzi obecnie gruntowną przemianę, jesteśmy w trakcie rozbudowy, co niestety wiąże się także z pewnymi utrudnieniami. Dzięki nowej stronie będziemy mogli na bieżąco informować Państwa o postępie budowy oraz o możliwych utrudnieniach w dostępie do placówki.

Niedługo uruchomimy także nową odsłonę Biuletynu Informacji Publicznej, dzięki czemu umożliwimy naszym partnerom łatwiejszy dostęp do postępowań przetargowych.

Zapraszamy do korzystania z nowej odsłony słupeckiego szpitala, mamy nadzieję, że przypadnie ona Państwu do gustu.